Akülü Zemin Temizleme Makinaları

/ / B 3501, B 4501, B 7501, B11001 Zemin Temizleme Makinası, B12001 Zemin Temizleme Makinası, B9001 Zemin Temizleme Makinaları, Binilebilir Zemin Temizleme Makinaları, BYM 3501 Akülü Yürütme Motorlu Zemin Temizleme Makinası, BYM 4501 Akülü Yürütme Motorlu Zemin Temizleme Makinası, BYM 7501 Akülü Yürütme Motorlu Zemin Temizleme Makinası, Genel

Cleanvac akülü zemin temizleme makinalarımız geniş alanların temizliğin de kablodan bağımsız özgürce kullanabileceğiniz makinalardır. Elektrikli kablolu makinalara göre daha konforlu bir kullanım sunan bu makinalarımız ile geniş alanların temizliğini kısa süre de yapabileceksiniz.

8 saat şarj süresi ile 3-4 saat kullanım sunan zemin temizleme makinaları saatteki temizleme kapasitesi ortalama 1500-2000 m2’dir . Düşük ses seviyesi ile kapalı binalar da bilhassa okullar, kolejler, ana okulları, bina içi kullanımlar, resmi kurumlar vb. gibi sessizliğin gerektiği yerlerde kullanıma uygundur. Tank kapasitesi ve fırça çapı gibi çeşitli ebatlar da üretimini yaptığımız zemin temizleme makinaları ile alan genişliklerinize göre model tercihlerimiz mevcuttur.

2 yıl imalat ve üretim hatalarına karşı garantimiz ve 10 yıl yedek parça bulundurma garantimiz ile uzun yıllar servis ve yedek parça sıkıntısı yaşamadan konforlu bir şekilde makinalarımızı kullanabileceksiniz.