Asenkron Motorlu Yüksek Vakum Makinalarının Üretim Yapan Fabrikalar İçin Faydaları

/ / AS1100, AS1500, AS220, AS220-C, AS300, AS300-C, AS400, AS400-C, AS550, AS550-C, AS750, Genel

Asenkron yanmaz motorlu yüksek vakum makinaları son teknoloji ile üretilmiş yüksek vakum gücü gerektiren işler de kullanılmak üzere üretilmiş uzun ömürlü makinalardır. Tribün sistemi sayesin de vakumlaması zor işler de dahi zahmetsizce işlerinizi tamamlayabileceğiniz bir sistemdir.

Geniş haznesi güçlü motoru ile üretim sahasın da üretim sonrası çıkan tüm talaş ve tozların ortamdan alınmasını sağlamaktadır. Endüstriyel larak mukavemetli güçlü yapısı sizlere uzun ömürlü kullanım sunar. Birçok alan ve işte kullanabileceğiniz aksesuar zenginliği ile en dar alanlardan en geniş alanlara kadar size kolay kullanım sağlar. Yıldız filtre yapısı filtrenizin kısa sürede yıpranmadan kullanılmasını sağladığı gibi motor ve tribün birimini de tozlara karşı korumaktadır.

Talaşlı imalat yapan veya toz ile mücadele eden tüm fabrikalar da kullanımı gerekli olan ; iş verimliliğinizi arttıracak , zamanı iyi kullanmayı sağlayacak ve tozsuzlaşma ile üretim kalitenizi arttıracak işletmenize katma değer sağlayacak bir makinadır.