Buharlı Koltuk Yıkama Makinaları

/ / C20, C90, Genel, ISW 2800 S

Buharlı koltuk yıkama makinaları teknolojinin ilerlemesiyle beraber temizlik sektörünün vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Yerinde koltuk yıkama hizmeti veren kişilere, temizlik firmalarına, oto kuaförlere, halı yıkama şirketlerine, camilere, kendi evini veya ofisini temizlemek isteyenlere büyük avantaj sağlamaktadır.

Cleanvac buharlı koltuk yıkama makinaları buhar jeneratörleri ile daimi buharı size sunmaktadır. Kesintisiz buhar ile işlerinizi hiç beklemeden zaman kaybetmeden halledebileceksiniz. Yüksek ısı veren bir makina olması vesilesi ile lekeleri zahmetsizce çözmenizi sağlar ve işlerinizin süresini kısaltır. Buhar olması sebebiyle yüzey de ıslaklık bırakmaz çabuk kuruma sağlar. Buda aşırı ıslaklık olmadığı için leke bırakma riskini fazlasıyla azaltır.

Cleanvac buharlı koltuk yıkama makinalarımız c-90 ve ısv-2800s olarak 2 modelden oluşmaktadır. C-90 tankları daha küçük taşınabilir bir makinadır . ISV 2800 S ise tankları daha büyük bir defa da uzun soluklu işler yapabilmeniz için üretilmiş bir makinadır.