Elektrikli Zemin Temizleme Makinaları

/ / B 3501, B 4501, B 7501, B11001 Zemin Temizleme Makinası, B12001 Zemin Temizleme Makinası, B9001 Zemin Temizleme Makinaları, Binilebilir Zemin Temizleme Makinaları, BYM 3501 Akülü Yürütme Motorlu Zemin Temizleme Makinası, BYM 4501 Akülü Yürütme Motorlu Zemin Temizleme Makinası, BYM 7501 Akülü Yürütme Motorlu Zemin Temizleme Makinası, E 3501, E 4501, E 7501, Genel

Fabrikaların üretim sahalarında,ofislerinde ,otellerde sağlık hizmeti veren kuruluşlarda kullanılan elektrikli zemin temizleme makinaları, insan gücünün çıkaramadığı lekeleri şanzımanlı yüksek fırça basıncı sayesinde kolaylıkla çıkarmaktadır.
Temiz su tankı ve kirli su tankının ayrı olması avantajı ile paspas tekniğinden farklı olarak kirli su temizlenmiş yüzeye temas etmeyerek daha hijyenik bir ortam oluşturur.

Sıradan paspaslama yöntemlerine göre temizlik ve zaman bakımından avantajları saymakla bitmez. İşçilik maliyetlerini en aza indirerek 1/4 oranında tasarruf sağlayan elektrikli zemin temizleme makinaları elektrik ve su sarfiyatı konusunda da diğer zemin temizleme ve yıkama yöntemlerine göre oldukça ekonomiktir. 

Bir çok zemin türünde kullanılabilen elektrikli zemin temizleme makinaları 10 metre elektrik kablosu ile fabrikalar, okullar, şantiyeler, büyük çaplı ofisler, hastaneler ve zemin temizliği ihtiyacı duyulan tüm alanlarda zemin şekli düz olduğu müddetçe tüm alanlarda kullanılabilir ve kolaylık sağlar. Zemini yıkamanın hemen ardından zemine salınan suyun çekilmesi ile hızlı kuruma sağlar. Sıklıkla kullanılan mermer yüzeylerde kayma riskini en aza indirir. Bu sayede iş güvenliği sağlanabilir. 

 Elektrikli modellerimizin dışında bataryalı modellerimiz de mevcuttur. Elektrik kablosuna bağlı kalmadan tüm fabrika ve zemini tek seferde temizleme gücüne sahip makinalarımız hakkında bilgi edinebilmek için bizi arayabilirsiniz.