Geniş Alanlar İçin Zemin Temizleyici Makinalar

/ / B11001 Zemin Temizleme Makinası, B12001 Zemin Temizleme Makinası, B9001 Zemin Temizleme Makinaları, Binilebilir Zemin Temizleme Makinaları, BYM 3501 Akülü Yürütme Motorlu Zemin Temizleme Makinası, BYM 4501 Akülü Yürütme Motorlu Zemin Temizleme Makinası, BYM 7501 Akülü Yürütme Motorlu Zemin Temizleme Makinası, Genel, Zemin Cilalama Makinaları
Şimdilerde birçok alanlarda, parlak ve geniş zeminler mevcuttur. Normalde aşırı ziyaretçi kitlesinin üstünde dolaştığı söz konusu zeminler çok çabuk kirlenir ve tozlanır. İşte bu zeminler pürüzsüz ve parlak oluşu nedeniyle üzerinde oluşan kiri ve tozu hemen gösterir. Bu sebeple her zaman kolayca temizlenebilmesi lazımdır.
Cleanvac zemin temizleyici otomatlar, yoğun mekanlarda dahi her zaman işte bu parlak ve geniş zeminleri kolayca temizlemek amacıyla tasarlanmıştır. Ergonomik gövdesi ile küçük ve dar mekanlarda dahi yüksek hareket becerisi ile rahat kullanma ve depolama olanağı sağlayan Cleanvac zemin bakım ve temizleyici makinalar, işçilikten ve de deterjan masraflarından tasarruf sağlamaktadır.
Cleanvac zemin bakım ve temizlik otomatları işleyişinde bir tane temiz su haznesi ve ayrıca bir tane kirli su haznesi mevcuttur. Kimyasallı suyu zemin üstünde yayıp aynı zamanda fırçalama işlemi yaparak çok iyi temizleyip yüksek vakumlama kuvvetiyle pis suyu içine çekerek sağlıklı ve lekesiz bir temizlik yapar.