Cleanvac BS1450 Akülü Süpürme Aracı Sweeper

      CELANVAC BS 1450

         Akülü  Süpürme Aracı

  • Geniş alanlar için , çevre dostu güçlü süpürücü Cleanvac BS1450, ağır koşullarda çalışmaya uygun teknik seçimleri ile her sahada başarı ile hizmet verebilir.aracın ön tarafında , sağlı sollu dairesel fırçalama yapan güçlü fırçalama.Geniş alan süpürücüsünün orta kısmında, dairesel fırçalama yapan silindirik fırçası ile, taş toprak yaprak ve tüm atıkları 150 litre kapasiteli , atık tankına alır. Zemine ve atık türününe göre , ayarlanabilen kauçuk emiş takımı ile , her sahaya uygun hale gelir.Opsiyonel pulvarize sisleme sistemi ile, tozutmadan süpürmeye destek sağlar.Sisleme sistemi içine , her türlü dezenfektan,böcek ve zararlı ot ilacı koyulabilir. Araç atık tankı içerisindeki,vakumlama ile, tank içine alınan, tozlu atık hava, filtre edilerek dışarıya tozsuz hava verilir
  • Binicili tip geniş alan süpürücülerinden CLENAVAC BS1450, oto filtre temizlik sitemi ve gelişmiş ayarlanabilen fırça teknolojisi yardımı ile süpürücülerin gelişmiş yeni neslini oluşturuyor. Türkiye’ üretilen binicili tip geniş alan süpürücülerimiz, saha ihtiyaçlarına göre şekillendirilip, ihtiyaca göre özel teknik seçimler yapılarak üretilebilmektedir. İstenilen teknik özelliklerle oluşturulabilen binicili tip , akülü geniş alan süpürücüsü , hidrolik kontrol edilebilen bir çöp haznesine sahiptir.
  • Opsiyonel, özelliklerini yanısıra, standart özellikleri sayesinde tek seferde bile kusursuz bir temizlik sağlanabilir. Çok geniş alanlarda, 6-7 saat arasında yapılan bir temizliği, 1-2 saat gibi bir sürede tamamlayabilirsiniz. Orta silinidir fırça da bulunan geri çağırıcı yay sistemi sayesinde, tümsek geçişlerinde araç kendine hasar vermeden ilerleyebilir.Pos sistemi sayesinde, kullanıcı panelinden, tüm fırça ve aracın hareket sistemleri hidrolik olarak kontrol edilebilmektedir.
  • Zemin türü ve kirliliğe göre , farklı seçenekte basınç ayarlanması yapılabilir. Öne çıkan en önemli özelliği olan PUDTECH teknolojisi ile dezenfektan makinası işlevi de görürü. Tozsuz çalışma sağlaması da tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biridir.
Enerji Tipi: Akülü
Boyut : 105x200x215 cm
Hızı : Max 6 km/saat
Gürültü Seviyesi : 69db
Ağırlık: 700 kg
Temizleme Genişliği : 1450 mm
Standart Aksesuar: 2 Adet Disk Fırça
Diğer: Akü Şarj Göstergesi, Su Ayarı
Temizleme Kapasitesi : 4800m2/saat
Fırça Devri : 70 rpm
Temizleme Genişliği : 1450 mm
Emiş Gücü : 120 Mbar
Temiz Su Tank Kapasitesi : 56 L
Süpürme Alan Kapasitesi : 4800 m2/saat
Tekerlek Tipi ve Adeti : 2 Adet Arka, 1 Adet Ön Teker
Tekerlek Boyutu : Ø290 mm
Akü Amperi : 250 Ah
Akü Voltajı : 24 V DC
Fırça Motoru : 400 W
Temizleme Genişliği : 1450 mm
Hareket Motoru : 1700 W
Emiş Motoru : 400 W
Motor Tipi : Asenkron

Ürün Videoları

CLEANVAC BS1450 AKÜLÜ BİLGİ TALEP FORMU

TOP