Cleanvac C90 Buharlı Yıkama Makinası

 

Profesyonel temizlik şirketlerinin vazgeçilmez temizlik makinalarından biri olan buharlı sistem halı ve koltuk yıkama makinası C90 modeli kompakt tasarımı ile taşıması kolaydır. Az yer kaplaması ile de evde, iş yerlerinde rahatlıkla bulundurulabilir. 170 Santigrat derece buhar çıkış sıcaklığı bakteri ve virüslerin yüzeyde kalmasını engeller, yaşamlarına son verir. Sağlıklı bir temizliğin en etkili ve kimyasal bulunmayan yöntemlerinden biridir. C90 Buharlı Yıkama Makinası aynı anda buhar, soğuk-sıcak su vererek ıslak-kuru yıkama yapabilir.

Vakum motoru yardımı ile de yüzeyde bulunan su ve buharın oluşturduğu nemi normal yöntemlerle yıkamaya göre %80 oranında daha fazla emer. Vakumlu süpürme özelliği ise işleri kolaylaştıran kullanım tipi sunar. Vakumlu süpürmenin yanı sıra makineniz ile buhar etkili vakumlama ve hijyenik paspas yapabilirsiniz. Buharlı temizlik sistemi, yüksek sıcaklıktaki iyonize kuru buharı sayesinde , alerjenlerle (ev tozu akarları) ile mücadelede bilinen tüm yöntemlerden çok daha başarılı ve çok daha ekonomiktir. Halı temizliği yapılabilmesi ve hav arasına buhar erişebilmesi için halı aparatı mevcuttur. Bu özellik standart halı yıkama işlemi sırasında kullanılan fırça ve şampuandan ayrı olarak buhar ile bakteriyel temizlik anlamı taşır. Bakterilerin yok olması hem halınızın daha geç kirlenmesini hem de sağlığınızın yerinde kalmasını sağlar.

Koltuklarınızın yıkanması için kullanılması durumunda koltuk yıkama aparatlarını kullanabilirsiniz. Krom koltuk yıkama aparatında bulunan pencere sayesinde koltuğunuza uyguladığınız soğuk-sıcak veya buharın oluşturduğu nemin birlikte taşıdığı kiri görebilir temizlik hissini derinlemesine yaşayabilirsiniz. Yüzey temizliklerinde kullanımı sırasında standart aparatları zemine uygun şekilde kullanabilir kurulama için fiber bez kullanarak nemini alabilir veya ped ile birlikte kullanarak buhar ardından kurulamayı tek seferde tamamlayabilirsiniz.

Model : C-90
   
Voltaj: 220-50 (V-Hz)
   
Toplam Güç : 4573 Watt
   
Kirli Su / Temiz Su Tankı : 5/7 LT
   
Hava Akış Hızı : 3250 (LT/DK)
   
Boyutlar: 40*54*49cm
   
Ağırlık: 16.5 kg
   
   
   
   
   
   
 1. Temizlik ve bakım işlerinden önce mutlaka fişi prizden çekiniz. Süpürgenin kullanımı tamamlandıktan sonra her zaman tankı, hortum grubunu kullanılan aksesuarları temizleyin ve ıslak ise kurutunuz.
 2. Islak kullanımdan sonra cihazınızı birkaç dakika temiz su çekerek çalıştırınız. Boruları kuruyabilmesi için de çok az bir süre kuru hava çekiniz. Bu sayede makinenizde pisliklerin birikmesi ve kötü koku yapması söz konusu olmayacaktır.
 3. Gerek hijyenik nedenlerden ,gerekse makinenizin uzun ömürlü olması için kesinlikle makinenizi ıslak ve kirli halde bırakmayınız.
 1. Temizleme işleminden sonra aksesuarları söküp yerlerine koyunuz. Güç kablosunu sarınız. Kablonun hasarlı olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz.
 2. Yalnızca orjinal aksesuar ve parça kullanmanız etkili bir temizlik için önemli bir husustur.
 3.  İhtiyaç duyduğunuzda orjinal yedek parçalarınızı en yakın yetkili servisimizden temin edebilirsiniz.
 4. Cihazınızı yanıcı sıvılar, 60 °C den yüksek sıcaklıktaki maddeler ve tehlikeli kimyasalların çekilmesinde kullanmayınız. 
 5. Makinenizin bakanlıkca belirlenen ömrü 10(on) yıldır.
 6. Bağlantı ve montajı kullanma klavuzundaki açıklamalar doğrultusunda tüketicimiz yapabilir
 1. 4 Koliden fazla üst üste istiflemeyiniz.
 2. Kolilerin üzerindeki uyarı işaretlerine dikkat ediniz.

Ürün Videoları

CLEANVAC C90 BİLGİ TALEP FORMU

TOP