Cleanvac BS1450 Dizel Geniş Alan Süpürme Aracı Sweeper

Cleanvac DS1450 Dizel Geniş Alan Süpürme Aracı Sweeper

 

Geniş alanlar için , diesel binilebilir geniş alan süpürücüsü Cleanvac DS1450, ağır koşullarda çalışmaya uygun teknik seçimleri ile her sahada başarı ile hizmet verebilir. Aracın ön tarafında , sağlı sollu dairesel fırçalama yapan güçlü fırçalama.Geniş alan süpürücüsünün orta kısmında, dairesel fırçalama yapan silindirik fırçası ile, taş toprak yaprak ve tüm atıkları 150 litre kapasiteli , atık tankına alır. Zemine ve atık türününe göre , ayarlanabilen kauçuk emiş takımı ile , her sahaya uygun hale gelir.Opsiyonel pulvarize sisleme sistemi ile, tozutmadan süpürmeye destek sağlar.Sisleme sistemi içine , her türlü dezenfektan,böcek ve zararlı ot ilacı koyulabilir. Araç atık tankı içerisindeki,vakumlama ile, tank içine alınan, tozlu atık hava, filtre edilerek dışarıya tozsuz hava verilir.
Disel olması sebebi ile saha ziyade açık alanlarda kullanımı tercih ve tavsiye edilmektedir.
Binicili tip geniş alan süpürücülerinden CLENAVAC DS1450, oto filtre temizlik sitemi ve gelişmiş ayarlanabilen fırça teknolojisi yardımı ile süpürücülerin gelişmiş yeni neslini oluşturuyor. Türkiye’ üretilen binicili tip geniş alan süpürücülerimiz, saha ihtiyaçlarına göre şekillendirilip, ihtiyaca göre özel teknik seçimler yapılarak üretilebilmektedir. İstenilen teknik özelliklerle oluşturulabilen binicili tip , akülü geniş alan süpürücüsü , hidrolik kontrol edilebilen bir çöp haznesine sahiptir. Opsiyonel, özelliklerini yanısıra, standart özellikleri sayesinde tek seferde bile kusursuz bir temizlik sağlanabilir. Çok geniş alanlarda, 6-7 saat arasında yapılan bir temizliği, 1-2 saat gibi bir sürede tamamlayabilirsiniz. Orta silinidir fırça da bulunan geri çağırıcı yay sistemi sayesinde, tümsek geçişlerinde araç kendine hasar vermeden ilerleyebilir.Pos sistemi sayesinde, kullanıcı panelinden, tüm fırça ve aracın hareket sistemleri hidrolik olarak kontrol edilebilmektedir.
Zemin türü ve kirliliğe göre , farklı seçenekte basınç ayarlanması yapılabilir. Öne çıkan en önemli özelliği olan PUDTECH teknolojisi ile dezenfektan makinası işlevi de görürü. Tozsuz çalışma sağlaması da tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biridir

Kullanım Klavuzları İçin Tıklayınız.        Ce Belgeleri İçin Tıklayınız.

Ana Fırça Genişliği : 800 mm
   
Çöp Toplama Kapasitesi :  150 Litre
   
Damper Kaldırma Yüksekliği:  1430 mm
   
Çalışma Genişliği : 1450 mm
   
Teorik Temizleme Kapasitesi : 10.150 m2/Saat
   
Akü Voltaj : 24 V
   
Ses Seviyesi : 63 db
   
Elektrik Temizleme Sistemi : Automatic
   
Filtre Yüzeyi : 6 m2
   
Max Hız : 0-8 km/h
   
Ağırlık : 485 kg
   
Akü Kapasitesi : 24v/300A
   
Yürüyüş Motoru : 1700 Watt
   
Çalışma Motor Gücü : 3000 Watt
   
Manevra Kabiliyeti : 360 derece

Ürün Videoları

CLEANVAC BS1450 DİZEL BİLGİ TALEP FORMU

TOP