Zemin Temizleme Makinaları

/ / Genel
Blog Görseli

Zemin temizleme makinalarımız ile ekonomik üst performans temizlik sağlayabilmektesiniz. Uzun vadede ciddi oranlar da tasarruf ettiren makinalarımız ile temizlik sizler için eğlenceli hale gelecektir.

Fabrikalar, okullar, hastaneler, belediyeler, kapalı spor salonları, galeriler, alışveriş merkezleri, servisler, garajlar, showroomlar, havalimanları, oteller, restoranlar, iş merkezleri, temizlik şirketleri, kamu kurumları ve sert zemin ihtiyacı olan her yerde zemin temizlik makinesi olarak kullanılır.Birinci sınıf sert zemin temizliği ve bakımında; yüksek kapasite;İşçilik, kimyasal ve sudan % 85’e varan tasarruf,Tek geçişte, otomatik olarak kimyasallı suyu zemin üzerinde dağıtır, aynı anda fırçalama ve yüksekvakum gücüyle etkin temizlikAkülü modellerde bir defa şarj ile 3-4 saat süreli kullanım imkânı, saatte 1000-3000 m2 arasıtemizlik yapabilen çeşitler,Elektrikli, akülü, kendinden hareketli ve binilebilir modeller,Fabrikalar, hastaneler, iş merkezleri, marketler, okullar, oteller, v.b. geniş alanlar için geliştirilmiştir.Ürün Özellikleri

Paspas gibi kiri yüzeye yayarak temizlemez. Fırçalama sırasında yerdeki kirli suyu vakumlayarak etkin temizlik sağlar.

Mermer, karo taş, granit, epoksi gibi tüm zeminlerde kullanılabilir. Zemine zarar vermez.

45 lt. İle saatte 2000 m² alan temizlenir.

Zeminin kirlilik oranına göre su miktarı ayarlanabilir.

Zemin temizliğinde özel kimyasal kullanımı gerektirmez, köpürmeyen yüzey temizleyici kimyasalları kullanılması yeterlidir.

Kimyasal kullanım miktarı çok az olup, paspasla temizlikte kullanılan kimyasal miktarının 1/10?ine eşittir.

Kablolu kullanımı ile kesintisiz çalışma sağlar.

Okullarda, fabrikalarda, alışveriş merkezlerinde, otellerde ve marketlerde kullanılmaktadır.