Zemin Temizleme Makinasında Kullanılan Kimyasallar

/ / Binilebilir Zemin Temizleme Makinaları, Yer Yıkama Makinaları, Yol Süpürme Aracı, Zemin Cilalama Makinaları
Blog Görseli

Zemin temizleme makinaları, diğer adıyla zemin temizleme otomatları, çalışma mantıkları gereği emiş motorları içerisinden su geçerek temiz su tankından kirli su tankına geçiş sağlamaktadır. Bu sayede temizliği derinlemesine yaşatırken geride asla iz bırakmamaktadır. Amacına uygun tasarlanmıştır.

Elbette kimyasal desteği veya tetikleyici özelliği olmadan hiçbir temizlik makinası hijyeni tek başına sağlayamaz. Bu durumda kullanmanız gereken kimyasallar çok önemli bir hal alır.

Zemin temizlik makinalarında kullanılan temizlik kimyasalları ile gerçek hijyeni yakalamaya çalışırken aynı zamanda makinenin ömrünü kısaltmak da mümkün. Bu nedenle önemli bir hale gelen kimyasal seçimi ile ilgili akıllarda hep bir soru işareti kalmaktadır. Köpürmeyen temizlik kimysalları kullanmak gereklidir.

Bunun sebebi makinenizin tankındaki köpürme motorunuzu tıkayacak ve bununla birlikte motorunuzun kısa süre içinde yanmasına neden olacaktır. Köpürmeyen temizlik kimyasalları temizliği sağlar mı soruları ile genelde karşılaşıldığı için bu algının yanıltıcı olduğunu bildirmekte fayda vardır. Temizliği derinlemesine yaşayın !