Elektrikli - Akülü Golf Araçları - Cleanvac Sanayi Tipi Temizlik Makinaları

ELEKTRİKLİ VE AKÜLÜ GOLF ARABALARI

Golf Arabası

Golf arabası, sedyeli, yük taşımalı ve personel taşımalı gibi farklı modellerde üretilmektedir. Kullanım amacına göre özel olarak üretim de yapmaktayız. Kasalı, tenteli, kapalı kasalı, kapılı gibi yük ve yolcu taşıyan golf arabaları üretiyoruz. Akülü, benzinli veya dizel olarak üretilen golf arabası motor güçlerine, istihap haddine, yakıt tipine ve taşıma şekline göre değişiklik göstermektedir. Benzer rakiplerinden en büyük avantajı ise %45 eğim tırmanabilmesidir.

Özellikle üretici firma olarak üzerimize düşeni yaparak faklı farklı talepleri de yerine getirmekteyiz. Kapalı kasa modelllerimiz ile hastanelerde atık malzeme taşıma aracı ile 500 - 700 kg ile 1 ton yük taşıma kapasiteleri ile bir çok fabrikanın da malzeme ve yük taşıma işlerinde artan maliyetleri minimize etmeyi başarmış durumdayız. Bununla birlikte standart üretimlerimizin dışında 2 - 4 - 6 - 8 - 10 kişilik araçların yanında 15 - 20 - 30 - 60 kişilik personel taşıma kapasitesine sahip golf aracı modellerimiz özellikle otellerde, shuttle ve feribotlarda personel taşımacılığı ile bir çok firmadan ayrı olarak kişiye ve firmalara özel üretim hizmetleri de vermekteyiz.

Doğa sever bir araç olması nedeniyle ;

  • Zehirli salınım yapmaz.
  • Yakıt maliyeti düşüktür.
  • Bakım gerektirmeden uzun yıllar kullanım sağlar 3-4 yıl arası akü değişimi ister.
  • Benzinli araçlar gürültülü ve kirlidir.
  • Yağ damlaması motor bakım ücreti maliyetlidir. Onun için herkesin tercihi elektiriklidir.

Günümüzün teknolojisi gelecek dünyanın umudu olan elektirikli araçlar büyük bir hızla gelişim göstermektedir. dünyamızı kurtarmanın en büyük adımı olarak da nitelendirebiliriz.

İzmir golf arabası üreticileri golf arabası üretme fikrinin ortaya çıkma sebeplerinden biri olarak düşük yakıt sarfiyatlı, düşük bakım maliyetli ve özellikle küçük yapılı araçların gerekliliği olarak düşünmüşlerdir.

İzmir golf araçları Karteknik Makina güvencesiyle profesyonel ekip ve teknik destek imkanıyla kartekmakina.com'da. Siz de golf arabası arıyorsanız farklı kasa tipleri ve yolcu kapasiteleri ile değişiklik gösteren golf arabası'nda uzman ekibimze danışın.