Manuel Halı ve Zemin Cilalama Makinaları

Cleanvac SC serisi Zemin cilalama makinaları ya da diğer adıyla yer cilalama makinaları artık kurum, şirket veya işletmenizin zeminleri için vaz geçilmez temizlik araçları olmuştur. İşletmenizin temizliğini ön plana çıkaran bu makinalar artık bir prestij araçları olmuştur.

Oteller, restoranlar, okullar, alışveriş merkezleri ve hastaneler gibi yerlerde temizlik her zaman ön plan da tutulacak bir husustur. Temizliğin en büyük yardımcı elemanlarından biriside Cleanvac SC serisi zemin cilalama makinalarıdır. Mermer, granit gibi alanların daha temiz, parlak ve gösterişli olması için zemin cilalama makineleri imdadınıza koşuyor. Etkili fırçasıyla zemine yapışarak, zemindeki tüm toz ve türevlerini kaldırarak etkili bir temizlik imkânı sunuyor. Farklı aparat çeşitleriyle dar ve geniş alanlar da rahat çalıştırılabilir ve tutucu kolları ile hareket kabiliyeti yüksek tutularak konforlu bir kullanım sağlıyor. Kullanılan malzemeleri itibariyle hafif bir yapıya sahip olan Cleanvac SC serisi yer cilalama makineleri saklaması kolay ürünler arasında yerini almıştır. Güçlü motorlarıyla fark yaratacak yer cilalama makinaları, güvenilirliği ile hayatınızın her alanında yerini alacak bir ürün olacaktır.

Karteknik Makina zemin cilalama makinaları konusunda Türkiye ve Dünya da kendini kanıtlamış ,çıktığı bu yolda güvenilir, tecrübeli ve yaratıcı kimliğini birleştirerek iyi işlere imza atmaya devam etmektedir. Her zaman müşteri memnuniyetini, talep ve isteklerini hızlı cevap vermeyi ilke edinmiş ve hassasiyetini her zaman dile getirmiştir.