Karteknik Makineri | Makinat e pastrimit Cleanvac

Temizlik Makinaları İle Başlayan Yolculuğumuz

Bu Uzun Hikayeyi Sabırla Okumak İsteyenler İçin Özenle Hazırladığımız Bölümlerimize Erişin

Firmamızın hizmet verdiği ürün gruplarının hem başlangıcını, hem de temelini Cleanvac temizlik makinaları oluşturmaktadır. 22 yıldır, üretimden nihai tüketiciye, toptan satış noktalarına ulaşımını sağlamaktayız. Üretimden kullanıcıya ulaşımında ne kadar iş görüyorsak, kullanım sürecindeki verimi de o kadar önemsiyoruz. Cleanvac temizlik makinaları, üretim serüvenini, ülkemizdeki ve dünyadaki talep ve ihtiyaç doğrultusunda oldukça çok genişletmiştir. Gerek üretim ayağında, gerek satış hizmetlerinde, gerek ise satış sonrasında, mühendislik vizyonu ve esnaflık mirası ile kararlar vererek uygulamaktayız. Her bir çalışanımızın bu kültüre sahip olması için eğitimlerimizde sürekliliği sağlıyoruz. Uzun yıllardır üretilmekte olan Cleanvac temizlik makinalarına ilave olan ürün gruplarımızdan kısaca bahsetmek isteriz: Cleanvac akülü, elektrikli golf araçları, Cleanvac diesel, elektrikli sokak süpürme araçları, Cleanvac ULV cihazları (dezenfektan makinaları).

Doğru alışveriş, doğru bilgi ile başlar. Kuracak olduğunuz temizlik şirketi makinalarının bütçenize, başlangıç gerçeklerinize, hedeflerinize uygunluğunu birlikte çalışıp belirliyoruz. Kuracak olduğunuz halı yıkama fabrikası için gerekli olan Cleanvac Temizlik Makinaları, işi yapacak olduğunuz bölgenin potansiyeline , başlangıç sermayenize, sizin için doğru olacak olan, "halı yıkama işi için hangi makinalar gerekli" sorusunun cevabını, danışmanlarımızla birlikte belirleyelim. 

Cleanvac zemin temizleme makinaları, zemin temizlik makinalarının ihtiyaç olduğu her yerde sizlere bir çok çözüm sunmaktadır. 36 yıldır yerli üretim yapan Cleanvac zemin temizleme makinalarından biri ile mutlaka tanılmalısınız. Fabrika temizlik makinaları denince akla onlarca farklı zemin tipi, onlarca farklı zemin kirliliği gelebilir. Epoksi zemin temizliği artan bir ihtiyaçtır. Epoksi zemin temizleme makinası ile epoksi zemin temizliği yapılırken zeminin hasar görmeden temizlenmesi gerekebilir. Bu bahsettiğimiz zemine benzer onlarca farklı zemin yıkama makinası seçiminde size yardımcı olabiliriz. Helikopter beton zemin temizliği için temizlik makinası,parke zemini için zemin temizleme makinası, mermer zemin temizleme makinası, fayans zemin yıkama makinası ihtiyaçlarınızda zemin örnek videonuzu bizimle paylaşın, danışmanlarımız sizinle, benzer zeminlerde yapılan Cleanvac zemin yıkama makina videoları paylaşarak tam oalrak ihtiyaç duyduğunuz ürüne ulaşmanızı sağlasın. İhtiyacınız olan makinayı birlikte ortak akıl ile belirleyelim. Spor salonu temizlik makinasından site tipi yaşam alanlarındaki ortak alanların zemin temizliğine birlikte mutlaka bir çözüm bulacağız. Restoranların zemin temizliği, eczane zeminlerinin hijyenik temizliği, alışveriş merkezi mermer ya da granit zeminlerin yıkanması gibi bir çok işletme ve zemin türünde başarı ile hizmet veren makinakarımızdan biri mutlaka size de iyi yaşam koşulları sağlamak için hizmet edecektir. Cleanvac yer yıkama makinalarının, elektrikli zemin yıkama modelleri kesintisiz çalışma, akülü zemin yıkama makinaları konforlu, hızlı çalışma beklentilerinize hizmet edecektir.

Kalıcı temizlik tozsuzlaşma ile başlar.  Temizlik denince süpürme, sanayi tipi süpürge denince de akla Cleanvac sanayi tipi süpürgeler gelir.

Üç motorlu, ıslak kuru sanayi tip süpürücülerden asenkron motorlu endüstriyel vakum majkinalarında da çok çeşitli alternatifler mevcuttur. Endüstriyel vakum makinalarınında da doğru bilgi, doğru alışveriş getirir. Temizlik makinalaraı ihtiyaçları, geniş alanda üretim yapan fabrikalarda, geniş metrekarelere yayılı hizmet veren otellerde çok çeşitlilik arz etmektedir.Cleanvac markası, son yıllarda dış alan ya da kapalı alan süpürme ihtiyaçlarında ülkemizde bir ilki başarmış olmanın haklı mutluluğunu yaşamaktadır. Sweeperlar yani süpürücüler, akülü ve diesel motor seçenekleri mevcuttur. 150 litre ve 300 litre çöp haznesi bulunan modelleri olan bu sanayi tip temizlik makinaları başarı ile birçok otel ve dış alan temizlik hizmeti, fabrika iç alan temizlik hizmeti, fabrika bahçesi temizlik hizmeti vermektedir. Fabrikalar için gerekli temizlik makinaları ihtiyacınızı Cleanvac BS1450 ve Cleanvac  BS1850 modellerimizden biri ile başarı ve keyifle giderebilirsiniz. Dönümlerce alanı tek personel ile süpürebilen, dünyanın temizlik makinalarında gelmiş olduğumuz teknolojiyi başlangıç referansı alıp daha ileriye taşımış olan markamız "daha iyisi daha yenisidir" disturu ile gelişmete devam etmektedir. Yüzölçümü büyük işletmelerde süpürme çok fazla işçilik gerektirebilir. 

Temiz bir üretim alanı, temiz bir hizmet alanı sağlamayı, uygun fiyatlı süpürücülerimizle sağlayabilirsiniz. Sokak süpürme araçları kategorisinin başlangıç ürünü de sayılabilecek Cleanvac BS serisi ürünlerimizle size güvenle hizmet verebiliriz. Temizlik makinası denince Türkiye'de yerli üretim yapan firmalar kategorisinde öne çıkan markamız dünyada da kabul görmüştür. Satış ve satış sonrası için görev almış Karteknik Makina ve ekibi olarak sizlere en iyiyi ve en doğruyu seçmek, temizlik makinaları satış organizasyonunumuzun temel prensiplerini oluşturmaktadır.

Oto yıkama süpürgeleri, güçlü sanayi tip süpürgeler, epoksi tozu emmek için yüksek vakum gücüne ve yüksek filtre teknolojisine sahip Cleanvac sanayi süpürgeleri ile temizlik makinaları ihtiyacınızda, mühendisliğin en iyi temsili ile giderebilirsiniz. En yaygın kullanılan temizlik makinaları denince akla Cleanvac WD grubu süpürgeler gelir. Ne dedik? Temizlik tozdan kurtulma ile başlar.

Hizmet sektörünün Türkiye'de ve dünyada parlayan yıldızı Cleanvac halı yıkama makinaları. Gelişen teknolojimizde en büyük paylardan biri halı yıkama tesisi makinalarından oluşmuştur. Halı yıkama tesisi için gerekli makinalar sorusunun cevabını, konusunda uzmanlaşmış ekibimizle cevaplamaya 22 yıldır hazırız ve hazırlıklarımız "olduk" demeden devam etmektedir. Cleanvac elle halı yıkama makinaları, Cleanvac halı sıkma makinalarından Cleanvac körüklü halı sıkma makinası (ki amortisörlü halı sıkma makinası da denebilir), Cleanvac halı toz alma makinaları, Cleanvac hav alma ve paketleme makinaları, halı kurutma odası makinalarına bir çok halı yıkama tesisi için gerekli makinaları firmamızdan güvenle öğrenebilir, tatmin edici bilgiyi aldıktan sonra, uygun fiyatlı halı yıkama tesisi için  gerekli Cleanvac temizlik makinalarını satın alabilrisiniz.

Elektrikli araç kullanımı büyük bir hızla artıyor. elektrikli araç kullanımı ülkemizde ve dünyada büyük bir hızla artarken firmamız, tasarımdan üretime temizlik makinaları üretimini yapan Cleanvac markası ile , 36 yıllık temizlik makinaları üretim tecrübesini de arkasına alarak, siz değerli kullanıcılarımıza önce doğru teknik bilgiyi, sonra satış hizmetini ve en nihayetinde de satış sonrası teknik destek ve teknik servis hizmeti, hizmet organizasyonunu yaparak vermektedir.

Akülü golf araçları olarak daha çok bilinen trafiğe kapalı alanlarda şarj edilerek hizmet veren Cleanvac golf araçları ile teknolojiyi yaşamanın keyfini sürebilirsiniz. İki kişilik akülü - elektrikli golf araçları ile başlayan Cleanvac golf araçları serüveni bugün 15'in üzerinde yerli elektrikli - akülü araç üretimi yapan firma konumuna ılaşmıştır. Kasalı tip elektrikli araçlardan tutun da kapılı, kasalı özel tasarım yük ve insan taşıma araçları ile golf aracı tanımı ile kullanılan Cleanvac elektrikli araçları isz kıymetli kullanıcılarımıza doğru hizmeti ulaştırmanın gururu içerisindeyiz. Cleanvac London Bus akülü gezi araçları, eğitim ama.lı akülü itfaite araçları, akülü ambulanslar, akülü polis araçları filomuzla, 12 kişilik shuttle ve 15 kişilik shuttle elektrikli otobüsümüzü ekleyerek , hizmet verdiğimiz Cleanvac akülü - elektrikli araçlar pazarında ürün yelpazemizi genişletmiş bulunmaktayız.

Endüstriyel yaşamın bir çok sonucunu yaşadığımızı bilmek için sosyolog olmaya gerek olmadığını düşünüyoruz. Bizzati 7'den 70'e hemizin hayatına dokunur oldu gelişen teknoloji. Gelişen endüstriyel yaşam, beraberinde hizmet sektörünün de oluşmasına ve dahi gelişmesinin yollarını açmıştır. Hızla kurulan temizlik şirketlerine hergün yenileri eklenmekte, var olanlar da yeni teknolojileri firmalarına katarak yenilenmektedir. En hızlı verilen hizmet koltuk yıkama hizmetidir. Peki "koltuk yıkama işini yapmak için neler gereklidir ? " sorusunun cevabı nasıl aranmalıdır. İşte tam da burada " en iyi koltuk yıkama makinası hangisidir" sorusunu yanıtlamak için dünya ile yarışan halı - koltuk yıkama teknolojilerimizi anlatmak üzere teknik danışmanlarımızla sizlere yardımcı oluyoruz.

 Cleanvac temizlik makinalarını en uygun fiyata, en cazip ödeme koşulları ile bulabileceğiniz Karteknik Makina, memnun müşteri grubunda size hizmet verebilir. İster bütçenize ister hayallerinize uygun temizlik şirketinizin makinalarını birlikte belirleyelim, tecrübe edelim.

Onlarca temizlik şirketi kuruluşu yapmış olan firmamız, edinmiş olduğu tecrübelerle en uygun fiyatlı koltuk yıkama makinasından en gelişmiş buharlı koltuk yıkama makinasına kadar geniş ürün yelpazesi ile size uygun ürünü seçmenize yardımcı olacaktır.

Cleanvac temizlik makinalarının, Türkiye'de ve dünyada en yaygın satış ve servis ağına sahip Karteknik Makina, satış ve satış sonrasına eğilen, konusunda ihtisas sahibi olmuş köklü bir firmadır. Sanayi tipi temizlik makinaları denince Cleanvac markası ile Karteknik Makina firması iç içe geçmiş olarak algılanır. Bu organik gerçeklik barındıran bir durumdur. Karteknik Makina, Cleanvac temizlik makinalarının satış temsilindeki en köklü ve müşteri ilişkileri ve temsilinde 22 yıllık tecrübeye sahip bir firmadır. 

Adetli temizlik makinaları dağıtım kanalı olan Karteknik Makina'dan alacak olduğunuz teknik danışmanlık hizmeti ile kaliteli temizlik makinası seçimine bir adım daha yakın olacaksınız. Temizlik makinası satın alırken dikkat edeceğiniz hususlar, satış danışmanlarımızla başlatacak olduğunuz görüşmelerde sizlere hiçbir ticari kaygı olmadan en doğru şekilde ayrıntılı olarak anlatılacaktır.

Her işte olduğu gibi, liyakar sahibi olmak, sürdürülebilir olmak, beraberinde doğru işi güveni ve nihayetinde hedefe ulaşmayı sağlar. Ulaşılan hedeflerin artması da başarıyı getirir. Karteknik Makina güven içinde Cleanvac temizlik makinalarını, Cleanvac elektrikli - akülü araçlar, Cleanvac zemin temizleme makinaları gibi bir çok kategoride ihtiyaçlarınızın doğru olarak giderilmesini sağlar.

Cleanvac Satıcısı Karteknik Makina

Temizlik makinaları, elektrikli araçlar, sokak süpürme araçları ve dezenfektan makinaları, aerosol makinaları konusunda 22 yıllık tedarikçi olan Karteknik Makine, yerli üretim olan cleanvac temizlik makinalarının en büyük dağıtım noktasıdır. Cleanvac markasının, Türkiye ve dünya satış organizasyonu gerçekleştirmek üzere kurulmuş olan Karteknik Makine, doğru bilgi doğru alışveriş düsturunu benimsemiştir. Doğumu 30 yılı bulan cleanvac temizlik makinaları, cleanvac elektrikli araçlar, cleanvac dezenfektan makinaları temsilinde , mahçup olmamaya çalıştığımız 22 yılı geride geride bırakmıştır. İzmir’deki temizlik makinaları marketiniz Karteknik Makine, en uygun fiyatlı temizlik makinası seçimini tecrübeli satış danışmanları ile sizin için yapmaktadır. Türkiye geneli bayiliklerimiz, her geçen gün güçlenen yaygın temizlik makinaları servis ağımız, bize güç katan yurt dışı ticaret hacmimizle, daha iyisi için her gün ilk gün heyecanıyla çalışıyor, sizlerle buluşuyoruz. Teknik sorularınıza tatmin alıcı cevaplar alarak , alışverişinizi güvenli ve uygun fiyatta yapabilirsiniz.

Temizlik makinaları donanımlı ve derinlemesine temizlik için en önemli araçlardan biridir. Temizlik makinalarının verimli ve kaliteli olması sayesinde en başarılı temizlikler kolayca yapılabilir. Temizlik makinaları da teknolojik imkanlarla gelişmekte ve insan tarafından yapılan temizlikleri oldukça kolaylaştırmaktadır. Hem zamandan tasarruf sağlayan hem de derinlemesine temizlik yapılabilen bu makineler sayesinde en başarılı temizlikler yapılabilmektedir. Eskiden temizlik için gerekli olan süreleri yarıya indirmiş olan temizlik makineleri, günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Temizlik makineleri için ev tipi ya da işletmelerde, iş yerlerinde kullanabileceğiniz büyüklükte cihazlar tercih edebilirsiniz. Arzu ettiğiniz temizlik makine çeşitlerini bütçenize en uygun şekilde sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Karteknik Makina olarak son teknoloji ile üretilmiş olan Cleanvac temizlik makinelerini satın alabilirsiniz. Teknoloji ile gelişen temizlik sektörü sayesinde temizlik için ayırdığınız süreyi yarıya indirebilirsiniz. Teknolojik makineler sayesinde temizliği kolayca yapabilirsiniz. Teknolojik temizlik ürünleri sayesinde işlerinizin tamamını kısa sürede yapabilir ve temizlik işlemlerini oldukça başarılı şekilde halledebilirsiniz. Karteknik Makina olarak hem en kaliteli temizlik makinelerini temin edebilirsiniz hem de en uygun fiyatlarla son teknolojiyi satın alabilirsiniz. Temizlik makinelerimizin tamamı son teknoloji ile üretilmiş cihazlardır. Bu cihazların tamamında en kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Bu sayede de en kaliteli temizlik malzemelerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Temizlik makine çeşitlerimiz ise:

  • Profesyonel sanayi tipi süpürgeler
  • Zemin temizleme makinaları
  • Halı yıkama makinaları
  • Oto yıkama makinaları
  • Endüstriyel vakum makinası
  • Yol ve sokak süpürme araçları
  • Elektrikli golf arabaları
  • Temizlik kimyasalları ve daha fazlası...

Tüm bu temizlik ekipmanlarını sitemiz üzerinden satın alabilir, ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Son teknoloji ile üretilmiş olan bu temizlik ürünlerimizin yanı sıra toptan satış fiyatına seçeneklerimiz sayesinde kaliteyi en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Performans açısından oldukça yüksek olan temizlik makinaları çeşitlerimiz için bizlere ulaşabilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz.