Geniş Alan Süpürücüleri (Sweeper) - Cleanvac Endüstriyel Makinalar

CLEANVAC GENİŞ ALAN SÜPÜRÜCÜLER (SWEEPER)

CLEANVAC GENİŞ ALAN SÜPÜRÜCÜLER (SWEEPER)

Cleanvac BS (Bataryalı Seri) ve DS (Diesel Seri) serilerinin tamamlanması ile geniş alan süpürücülerimizin akülü serisi, çok yönlü, çevre dostu ve Türkiye’deki ve dünyadaki ağır koşullarda hizmet vermeye adapte edilmiş bir sweeper grubu oluşmuştur. Sweeper olarak adlandırılan ve amacı geniş alanların süpürülerek doğanın da katkılarıyla oluşan kirlilikleri ortadan kaldırma amacı taşımaktadır.

Cleanvac Elektrikli ve Dizel motorlu modelllerimiz ile 4000 metre kareden 15000 metrekare'ye kadar alanların temizliğinde profesyonel çözümler sunmaktadır. Akü ile çalışan Cleanvac  geniş alan süpürücü modelleri, yerin eğim şartlarına bağlı olarak,  tek şarjla 3-4 saate kadar kesintisiz çalışma kapasitesi ile yeni nesil elektrikli geniş alan süpürücüleridir. Kapalı, açık tüm yaşam ve üretim alanlarında her türlü toprak, ince çakıl, yaprak, kum, kireç, karbon atıkları, çok ince metal atıkları başarı ile ortamdan temizlenebilir. İsteğe bağlı olarak modele ilave edilebilen , pulvarize sulama sistemi , süpürme sırasında çevresel rahatsızlığa neden olabilecek çok ince toza sahip alanlarda, çalışma ortamının tozumasına engel olur. Otellerde, parklarda, sitelerde, çiftliklerde, fabrikalarda,  şehir merkezlerinde, belediyeye bağlı cadde ve sokaklarda sokak süpürme aracı ihtiyacını uygun bütçelerle geniş alan temizlik araçları takip ederken, çeşitli çözümler de mevcuttur. Pulvarize sulama sistemi ile süpürme yapılırken, günlük hayat akışına devam edebilir. Sulama sisleme şeklinde yapılır. Etraf çamurlanmadan, sadece, nemlenme sağlanır. Bu özellik istendiğinde aktif edilebilir. İstenildiğinde pasif edilebilir. Sisleme için kullanılacak suyun eklendiği tanka dezenfektan da koyulabilmektedir. Böylelikle, sadece görünür bir alan temizliği yapılmakla kalmaz, çevresel ilaçlama yapılarak uzun süreli hijyen de sağlanabilir. Sadece virüs ve bakteriler için değil, çevresel alanlarda böcek ve haşerat ilaçlaması da yapılabilir. Ayrıca zararlı ot ilaçlaması için de pulvarize sulama sistemi içerisine indeksit, herbisit ilaçlar kullanılabilir.

Özel olarak belirli bir açı ile çakılmış fırça kılları yardımıyla orta fırçaların önüne itilen partiküller, orta fırçaların dönme hareketi ile çöp tankına ulaştırılır. Uzun ömürlü fırça kılları ile  oldukça düşük maliyetlerle kullanım ömrü uzun olur. Çöp tankı içerisindeki vakumlama ile emilen atıklardaki ince toz, özel filtreler yardımıyla filtre edilerek dışarıya tozdan arındırılmış hava  atılır. Tenteli tasarımı ile açık alanlarda korumalı bir çalışma alanı sağlanmaktadır. Kontrol panelindeki krom muhafaza ile panelin tozlu alanlarda dış etkenlerden korunması sağlanmaktadır. Geniş alan süpürücülerimiz, çok sessiz çalışması, arnavut kaldırım taşlı zemin süpürme makinası, asfalt yol, poliüretan yüzeyler, helikopter beton yüzeyler, kuru toprak yüzeylerde, mükemmel sonuçlar veren iç ve dış mekan temizliği için çok uygun bir süpürücüdür. Çevre dostu, rahatsız edici unsurlar olmadan ergonomik ve hareket yönlendirme ve  sürüş sağlayan direksiyon çemberi sayesinde temizliği kontrol altına almanın keyfini sürün. 150 litrelik tank ile uzun süreli kullanım sağlar. Celanvac temizlik makinaları üretim tecrübesi olarak 36 yıldır ülkemiz ve dünya için temizlik makinaları üretmektedir. Uzun yıllara dayanan üretim tecrübesi ve mühendislik alt yapısı ile sürekli yenilenen ve yenilenmiş ürün teknolojilerini sektöre sunmaktadır. Çok uzun yıllardır, ürün dağıtımı yapan bir firma olarak, beraberinde oluşturduğumuz yaygın servis ağı, satış sonrası güçlü teknik bilgilendirme, operatör eğitimleri ve satın alınan ürünlere yeni gelişen sistem entegrasyonları yapabilmektedir.

Bununla birlikte geniş alan süpürücü makinasını uygun fiyatlarla satın aldığınızda 10 yıl yedek parça bulundurma garantisi sunuyoruz. Yedek parçalarınız fabrikamız tarafından stoklu bir şekilde 10 yıl boyunca tutulacağının garantisini satın almanız ile birlikte verecektir. Böylelikle makinanızın performanslı çalışarak size uzun yıllar hizmet edecektir. Yaygın servis ağı ile teknik arızalar veya diğer bakım çalışmalarında servislerimize bir telefonla ulaşabilecek hizmet alarak sürdürülebilirliği sağlayacaksınız.